Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 25, 2021

Бренд Ukraine Now отримав престижну нагороду

Автор:

|

Серпень 30, 2018

|

Рубрика:

Бренд Ukraine Now отримав престижну нагороду

Ukraine Now від виробників Banda Agency отримав престижну дизайнерську нагороду Red Dot від німецького Центру дизайну. Про це розповіла Луїза Мілк, керівник премії. «Ми отримали багато заявок: 2018-го — більше 8 тис. від 45 країн. Тому ви маєте дуже пишатися, вигравши Red Dot за свою роботу. Проект Ukraine Now переконав журі премії й я дуже рада, що це добре виконаний брендинг для цілої країни», — заявила вона.
Функціонер також заявила, що з нетерпінням чекає авторів бренду в жовтні в Німеччині на офіційній церемонії нагородження, а також побажала успіхів у подальших проектах. Із перемогою аґенцію привітав Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України, котрий зазначив, що бренд Ukraine Now й надалі розвиватимуть. Після цього київська креативна аґенція Hooga також повідомила, що отримала одну із нагород Red Dot за дизайн та айдентику київського «Парку корупції».
Red Dot Design Award — це престижна нагорода у галузі дизайні, яку присуджує Центр дизайну німецької землі Північний Рейн-Вестфалія в Ессені. Роботи переможців премії виставляють у музеї Red Dot в Ессені. Цей музей є найбільшим у світі зібранням досягнень сучасного дизайну. Нагороду присуджують у трьох номінаціях: промисловий дизайн (дизайн товарів), комунікаційний дизайн (реклама) та концептуальний дизайн. В кожній із номінацій є свої абсолютні переможці та кілька найкращих робіт у своїй категорії, які також отримують нагороди.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply