Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Бермудський трикутник відпустив давно зниклий корабель

Автор:

|

Серпень 18, 2016

|

Рубрика:

Бермудський трикутник відпустив давно зниклий корабель

Cotopaxi

Із дна Бермудського трикутника піднявся корабель, який зник ще 90 років тому. Те, що кораблю саме стільки років, показали записи бортового щоденника, які знайшли на судні. З’ясувалося, що корабель зник безвісти ще 1925 року, а зараз його виявила берегова охорона Куби. 29 листопада Cotopaxi покинув Чарльстон (штат Південна Кароліна) і попрямував у бік Гавани. Екіпаж корабля складався з 32 осіб. Командував ним капітан Вейн Меєр. Корабель перевозив 2340 т вугілля. Через два він просто зник. Скільки його не шукали, так і не знайшли. З’ясував це все кубинський експерт Родольфо Сальвадор Круз.
Абелардо Коломе, віце-президент Ради міністрів Куби, оголосив, що кубинська влада має намір провести ретельне розслідування, щоб з’ясувати, як це корабель спочатку зник, а потім повторно з’явився на поверхні води. «Для нас дуже важливо зрозуміти, що ж сталося, — заявив генерал. — Такі інциденти дуже погано позначаються на нашій економіці. І ми хочемо переконатися, що ці зникнення не повторяться в майбутньому. Прийшов час розкрити таємницю Бермудського трикутника раз і назавжди».
Бермудський трикутник — це ділянка моря між Маямі, Пуерто-Рико та Бермудськими островами. Десятки кораблів і літаків за останні 100 років зникли саме тут. Причому всі — у загадкових і до досі нез’ясованих обставинах.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply