Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Бандероль для Індіани Джонса

Автор:

|

Грудень 27, 2012

|

Рубрика:

Бандероль для Індіани Джонса

У Чиказький університет прийшла посилка на ім’я Генрі Волтона Джонса-молодшого, відомого шанувальникам кіно як Індіана Джонс. Працівники навчального закладу отримали конверт без зворотної адреси й так і не зрозуміли, що це за бандероль і хто її надіслав.

В університеті зазначають, що в конверті, на якому адреса й ім’я одержувача були надруковані на друкарській машинці, виявилася копія щоденника Абнера Рейвенвуд, вигаданого фахівця з староєгипетського міста Таніса й колишнього наставника Індіани. За словами університетських працівників, частково копія щоденника зроблена вручну. Представники чиказького навчального закладу наразі не зуміли розгадати загадку бандеролі та звернулися по допомогу до користувачів Всесвітньої мережі. В Інтернеті припустили, що, можливо, конверт із копією щоденника був у іншій упаковці, але на пошті вона порвалась і посилка, що призначалася, наприклад, прихильнику фільмів про Індіану Джонса, випала з «правильного» конверта.
Крім того, висловлюється й версія про те, що посилка — це частина гри, у яку грає хтось із студентів або працівників Університету Чикаґо. В навчальному закладі досі не вирішили, що ж робити з незвичайною бандероллю. У компанії LucasFilm, що володіє правами на кінострічки про пригоди Індіани Джонса, від конверта відхрестилися, заявившли, що не мають до нього жодного стосунку.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply