Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Автор «Гри престолів» вигадав покарання для Росії

Автор:

|

Листопад 20, 2022

|

Рубрика:

Автор «Гри престолів» вигадав покарання для Росії
Джордж Мартін

Американський письменник Джордж Мартін висловився про загрозу ядерної війни. Він заявив, що хотів би спалити Росію одним із драконів із серіалу «Гра престолів». А також додав, що загроза ядерної війни затьмарила його оптимістичний настрій, і він уже не впевнений, що майбутнє буде хорошим. «Що ми будемо робити, якщо Путін використає ядерну зброю? Я хотів би полетіти на Кремль на драконах», — сказав письменник в інтерв’ю The Village.
Варто зазначити, що до самих росіян Мартін ставиться добре, адже вони дуже радо приймали його кілька років тому на концерті в Санкт-Петербурзі. А ось якщо говорити про президента країни-аґресорки, то літератор запевнив, що той — злий бандит.
«Великий світ настільки потворний, що я ледве дивлюся новини. Що я можу сказати про напад Росії на Україну, чого ще не сказали інші? Кілька років тому я був на конференції в Санкт-Петербурзі. Це було весело, місто було прекрасним, а російські шанувальники та письменники, навіть прикордонники, такими теплими та привітними. Путін — злочинний головоріз. Хоча, схоже, це історія світу. Хороші люди з огидними лідерами. Слухаючи звіти про бої, почуваюся злим і безпорадним», — зазначив він.
Як повідомляв «Міст», герої «Гри престолів» роблять помилки, які немов списані з новітньої історії України.

Діана Могилевич, УНІАН

About Author

Meest-Online