Новини для українців всього свту

Tuesday, Mar. 2, 2021

Австралієць знайшов півтора кілограма золота

Автор:

|

Червень 05, 2019

|

Рубрика:

Австралієць знайшов півтора кілограма золота
Ось така грудка золота…

Один австралієць за допомогою металодетектора знайшов шматок золота вагою 1,4 кг. Крамниця з міста Калгурлі оприлюднила світлину цього шматка у Facebook, а експерти оцінили його вартість у 69 тис. AUD. Ім’я щасливця не розкривають, але власник крамниці розповів, що пошук золота для нього — давнє гобі.
Шматки золота такого розміру — велика рідкість. Здебільшого, їх знаходять не частіше, ніж кілька разів на рік. «Він зайшов до мого магазину зі шматком золота у руці. На його обличчі була широка посмішка», — розповів Метт Кук, власник крамниці.
За словами Сема Спірінґа, директора Школи гірничодобувної справи Західної Австралії при Університеті Кертіна, менші шматки золота в реґіоні знаходять доволі часто. «Крім того, що в окрузі є чимало шахт, багато людей просто вештаються тут на вихідних, для них пошук золота — гобі, — зазначив він. — Є й ті, хто таким чином заробляє собі на життя. Для них це — повноцінна робота. Більшість знахідок — це шматки золота вагою менше половини унції, але їх знаходять тут дуже часто».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply