Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Артефакти, вкрадені в Помпеях, повернули

Автор:

|

Жовтень 16, 2020

|

Рубрика:

Артефакти, вкрадені в Помпеях, повернули
Повернені артефакти

Туристка з Канади на ім’я Ніколь повернула артефакти, які вона вкрала в Помпеях 15 літ тому. Вона заявила, що два шматочки мозаїки, шматок кераміки і два уламки амфори — «прокляті». Жінка побувала в Помпеях 2005-го. Тоді їй було близько 20 років. З археологічного парку вона повернулася не з порожніми руками. Однак поцуплені артефакти щастя їй та її сім’ї не принесли.
Ніколь надіслала прихоплене туристичній аґенції в Помпеях. До бандеролі доклала листа, в якому розповіла, що після поїздки вона перенесла рак молочної залози. «Будь ласка, поверніть їх на місце, вони приносять нещастя», — написала вона.
За словами жінки, вона дійшла висновку, що вкрала шматок історії, в якому було багато неґативної енергії, адже жителі Помпеїв загинули страшною смертю. Також вона додала, що планує повернутися до Італії, щоб вибачитися особисто. Цінності вже передали поліції.
Помпеї — велике давньоримське місто на півдні Італії, яке було поховане під багатометровим шаром попелу та пемзи в результаті виверження вулкана Везувій 79 року. Зараз це — археологічний комплекс, один із найбільш відвідуваних у країні.
Як повідомляв «Міст», жителі Помпей сортували сміття, щоб його перепродавати.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply