Новини для українців всього свту

Thursday, May. 13, 2021

«Антирасистське» пиво зняли з продажу

Автор:

|

Липень 18, 2020

|

Рубрика:

«Антирасистське» пиво зняли з продажу
Yellow Belly

У США мережа барів World of Beer призупинила продаж крафтового «антирасистського» пива через схожість його паперової упаковки з ку-клукс-кланом. Обгортка імітує каптур членів цієї організації. Упаковка наводить на думку про те, що виробник пінного напою підтримує расизм, хоча насправді навпаки. Адже «антирасистський» меседж можна прочитати тільки на етикетці, знявши упаковку. Пиво називається Yellow Belly. Його варили компанії Omnipollo зі Швеції та Buxton Brewery з Великої Британії.
В Omnipollo так пояснили ідею пива: «Yellow Belly — це людина, котра не має ні мужності, ні стійкості, ні нервів, це боягуз. На нашу думку, максимальне боягузтво проявляється в спробі діяти анонімно, ховаючись за обличчям будь-якої групи. Це пиво зварили, щоб вихваляти все нове, неупереджене та прогресивне. Куштуйте нове, насолоджуйтеся і звільняйтеся від забобонів».
Проте після одного випадку Yellow Belly таки вирішили зняти з продажу. У World of Beer подали пиво двом клієнтам — темношкірому та білошкірому. Останній вдома показав пляшку дружині, котра в соціальній мережі написала гнівний пост. Вона зазначила, що пиво хоч і є «антирасистським», однак офіціанти повинні попереджати про його смислове навантаження. «Це незвичайний формат, поза контекстом він може вводити в оману і здаватися образливим», — визнав Хеноко Фенті, співзасновник Omnipollo.
Як повідомляв «Міст», одна британська сім’я на час карантину побудувала на подвір’ї паб.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply