Новини для українців всього свту

Saturday, Jul. 24, 2021

Англієць на ім’я Чізбургер

Автор:

|

Березень 03, 2016

|

Рубрика:

Англієць на ім’я Чізбургер

Сем Сміт

Якийсь Сем Сміт із столиці Великої Британії, змінив ім’я, офіційно назвавшись Bacon Double Cheeseburger. Думку змінити ім’я чоловікові підказали його друзі, і перше, що спало на гадку, була улюблена страва з ресторану Burger King. «До того ж усі люблять бекон, чи не так?» — розповів англієць. — «Це був також і найсмішніший варіант. А мої друзі завжди за те, що виставляє мене дурнем, як і всі хороші друзі».
Зі слів чоловіка, йому пощастило, що в колег по роботі хороше почуття гумору: тепер 33-річний лондонець підписує листи ініціалами B. D. Cheeseburger. Водночас через оригінальне ім’я в нього виникли проблеми з бронюванням номера в готелі у відрядженнях. «По роботі я проводжу багато часу в Азії, і більшість людей там не знають, чи є Бекон стандартним ім’ям у Великій Британії. А ось для Європи воно видається дивним», — сказав він.
Члени сім’ї та близькі друзі по-різному сприйняли цю зміну імені. «Мама дуже злилася, а ось тато був у захваті. Йому подобається називати мене новим ім’ям», — тішиться молодик. А Ізабелла, його наречена, не в захваті від таких змін. «Вона тепер не хоче виходити заміж за мене. Ми багато говоримо про це. Жодна дівчина не мріє провести цей важливий день із чоловіком на ім’я Бекон», — сказав п. Чізбургер, визнаючи, що, можливо, перед весіллям йому доведеться змінити ім’я ще раз.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply