Новини для українців всього свту

Thursday, May. 6, 2021

Американські знаменитості втікають від Трампа

Автор:

|

Листопад 17, 2016

|

Рубрика:

Американські знаменитості втікають від Трампа
Будка для криків

Будка для криків

Декотрі американські знаменитості заявили, що тепер вони еміґрують. Але чи справді вони виконають свої погрози? Адже в разі перемоги Дональда Трампа співачка Шер обіцяла покинути планету: «Якщо його оберуть, я лечу жити на Юпітер». Натомість актор Браян Кренстон обрав для переїзду реальнішу Канаду. Барбара Стрейзанд, також збирається в Канаду, або Австралію. Туди ж хоче податися репер Ne Yo.
Комедіантка Емі Шумер припустила, що їй доведеться перекладати свої виступи іспанською, бо лишатися в країні після перемоги Дональда Трампа вона не буде. Серед можливих країн для акторки була Іспанія.
Челсі Гендлер, колега Емі, також замислилася про еміґрацію, навіть заявила, що купила будинок в іншій країні.
Чи не найдраматичнішою реакцією на поразку Гіларі Клінтон стало відео Майлі Сайрус, де вона зі сльозами на очах наголошує, що її кандидатка мала стати першою жінкою-президентом США. А от Джастін Тімберлейк не буде кудись їхати після перемоги Трампа. Він просто емоційно порівняв день оголошення результатів виборів зі терактами 11 вересня 2001 року.
Письменник Стівен Кінґ, котрий підтримував Гіларі Клінтон, заявив про свій відхід із Twitter. «Більше жодних книжкових рекомендацій, політики і веселеньких картинок із собачками в найближчому майбутньому. Відключаюся», — написав він у прощальному твіті.
А для решти у центрі Нью-Йорка відкрилася будка, у якій перехожі могли закритися та покричати, щоб зняти стрес після президентських виборів. Встановлена біля будки камера дозволяла стежити за тим, що відбувається, у Facebook. Багатогодинна трансляція набрала близько 1,7 млн переглядів.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply