Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 11, 2021

Бюстгальтери для… чоловіків

Автор:

|

Серпень 21, 2014

|

Рубрика:

Бюстгальтери для… чоловіків

Сучасна чоловіча білизна

У Токіо почали продавати бюстгальтери для чоловіків, створені для того, щоби знизити вплив гравітації на груди представників сильної статі. Цю частину нижньої білизни чоловікам рекомендують вдягати на ніч. Вартість такої необхідної деталі чоловічого туалету склала близько 30 USD. Потенційними покупцями бюстгальтерів Kahei Oyasumi Bra, виробники назвали спортивних чоловіків, котрі піклуються про красу тіла.

Каку Нішіока, у токійській крамниці котрого з’явилися в продажу чоловічі бюстгальтери, висловив упевненість, що представники сильної половини людства мало знають про свої груди. «Якщо в чоловіка добре розвинені грудні м’язи, із часом під впливом сили земного тяжіння його груди можуть відвиснути, як це іноді трапляється із жінками», — розповів він. Деталь туалету виконана в жовто-рожевій гамі зі вкрапленнями білого та лимонного кольорів. У комплекті до Kahei Oyasumi Bra були створені труси того ж забарвлення.
Чи буде бюстгальтер досить ефективним для тих, у кого грудні залози встигли постраждати від гравітації, чи його варто розглядати лише як засіб для профілактики, не уточнюється. Винахід уже викликав критику з боку фітнес-експертів, котрі вважають, що єдиний спосіб підтримувати груди в підтягнутому стані — це займатися спортом. Думка вчених із приводу новинки не оприлюднюється, однак можна припустити, що ідея боротьби з наслідками гравітації в положенні лежачи здалася б їм суперечливою.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply