Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 23, 2021

Зимова Олімпіада і політичне потепління

Автор:

|

Лютий 10, 2018

|

Рубрика:

Зимова Олімпіада і політичне потепління

10 лютого сайт ВВС повідомляє, що очільник Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) Кім Чен Ин запросив президента Південної Кореї Мун Чже Іна у найближчий час відвідати Пхеньян. Запрошення передала молодша сестра північнокорейського лідера Кім Йо Чжон. Вона відвідала Сеул з нагоди Олімпійських ігор в Пхьончхані.

Кім Е Чжон поспілкувалася з південнокорейським президентом в складі делегації своєї країни. Її рівень однозначно є найбільш високим з часів Корейської війни 1950-х років. Окрім того це перший візит члена правлячої сім’ї КНДР у Сеул. Президенти Південної Кореї в Пхеньяні бували двічі.

Нинішня зустріч стала можливою завдяки зимовій Олімпіаді, в якій обидві Кореї беруть участь однією командою. На відкритті Ігор вони йшли під одним прапором.

Мун Чже Ін торік переміг на президентських виборах, виступаючи за поліпшення відносин з Північною Кореєю. Однак ситуація на півострові гранично загострилася після нових ракетних випробувань, здійснених у КНДР, і обміну погрозами між Кім Чен Ином і президентом США Дональдом Трампом.

Сестра Кім Чен Ина напередодні, 9 лютого, відвідала церемонію відкриття Ігор. Там вона спостерігала за дійством, стоячи поряд з віце-президентом США Майклом Пенсом (на світлині).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply