Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

З’явилася нова дата «безвізу» для України

Автор:

|

Лютий 10, 2017

|

Рубрика:

З’явилася нова дата «безвізу» для України

Цього разу очікують, що новий режим перетину кордонів з державами Євросоюзу введуть до літа 2017 року. Про це заявив Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер на зустрічі із Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом 10 лютого. Повідомляється, що на перемовинах йшлося про впровадження безвізового режиму.

«Ми обговорили питання візової лібералізації. Це відбудеться до літа», – коротко резюмував для преси пан Юнкер. За даними очільника українського уряду, викладеними у мережі Facebook, сторони обговорили також поточну ситуацію в Україні , здійснення реформ та деякі інші теми. У підсумку Володимир Гройсман зумів домовитись про 600 млн євро фінансової підтримки з боку Єврокомісії та запросив її представників завітати в Україну у травні цього року.

Зазначимо, «безвіз» для України можуть впровадити лише коли запрацює механізм тимчасового припинення цього ж режиму для третіх країн. Європарламент попередньо його вже схвалив. Далі відбудеться ще голосування за нього та затвердження Радою ЄС. Після цього проведуть тріалог серед офіційних інституцій Євросоюзу про надання «безвізу» Україні.

На світлині Reuters: Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply