Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

З’являється можливість визволити Романа Сущенка

Автор:

|

Липень 03, 2017

|

Рубрика:

З’являється можливість визволити Романа Сущенка

Про неї пише 3 липня сайт «Радіо Свобода», посилаючись на слова Марка Фейгіна – адвоката незаконно утримуваного у Москві українського журналіста. Річ у тім, що у зоні бойових дій на Донбасі взято у полон громадянина Росії Віктора Агєєва, який перебував у складі озброєної групи. І тепер з’явилася можливість обміняти його на Романа Сущенка.

У коментарі для «Радіо Свобода» Марко Фейгін сказав: «Не варто на це очікувати швидко – Агеєва затримали зі зброєю в руках під Луганськом, має відбутися слідство, має відбутися суд, який винесе вирок і з’явиться можливість процесуальних процедур, які ми називаємо обміном, а фактично це взаємне помилування. Таким чином вирішення питання двох доль: з одного боку – військовослужбовця Агеєва, якщо його помилує президент Порошенко, і, наприклад, мого підзахисного Сущенка, якого міг би помилувати після суду Путін».

Шанси на такий варіант доволі високі. Адже історія з Віктором Агеєвим набула розголосу і стає дуже схожою на історію двох російських «грушників», обміняних на Надію Савченко. Окрім того, вже висловилася у пресі мати полоненого російського контрактника. Таким чином Кремль, для підтримки свого авторитету всередині країни, змушений буде діяти за схемою «своїх не кидаємо».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply