Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Зворотнім шляхом біженців

Автор:

|

Грудень 26, 2016

|

Рубрика:

Зворотнім шляхом біженців

1226___10-2

Ним 26 грудня відправитися сотні мешканців Берліна. Вони планують пройти пішки приблизно три тисячі кілометрів від німецької столиці до сирійського міста Алеппо. Таким чином учасники акції мають намір здолати в зворотному напрямку шлях, яким біженці з нелюдськими труднощами дістаються до Європи. Мета ходи – привернути увагу до проблем мігрантів з Сирії.

Напередодні влада Німеччини оголосила, що виділяє 15 мільйонів євро на гуманітарну допомогу для жителів Алеппо. Ці гроші планується витратити на оплату роботи сирійських лікарів, санітарів і психологів. Як відомо, це місто, що стало символом горя, дуже постраждало від масованих бомбардувань.

Ініціатива акції, що отримала у мережі Facebook назву «Громадянський марш для Алеппо», належить берлінській журналістці Анні Елбот. Активісти зібралися на території колишнього аеропорту Темпельхоф, звідки вирушили в дорогу, тримаючи в руках білі прапори. Їх шлях проляже через території Німеччини, Чехії, Австрії, Словенії, Хорватії, Сербії, Республіки Македонія, Греції та Туреччини.

Учасники планують долати по 20 км в день і досягти мети приблизно через три з половиною місяці. Вони сподіваються, що до них приєднаються інші борці за мир.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply