Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

Звільнити ув’язнених Росією українців!

Автор:

|

Травень 19, 2018

|

Рубрика:

Звільнити ув’язнених Росією українців!

Хода з такою вимогою відбулася у Києві у суботу, 19 травня. Її учасники домагаються звільнення українських громадян, в тому числі військовослужбовців, які перебувають в ув’язненні у Росії і в полоні у підтримуваних Кремлем сепаратистів на Донбасі.

Колона, у якій були й батьки українських військових, вирушила до посольств Німеччини і Франції, а також до офісу Червоного Хреста із закликами чинити на Росію тиск, щоб Москва звільнила українських ув’язнених та полонених. Звучали гасла на підтримку режисера Олега Сенцова, який оголосив у російській колонії голодування з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів. Учасники акції несли портрети незаконно утримуваних та безпідставно засуджених українців.

Уповноважений Президента України у справах кримсько-татарського народу Мустафа Джемілєв закликав Олега Сенцова і кримського українського активіста Володимира Балуха, який теж тримає голодування в ув’язненні, не вбивати себе. «Росія не та країна, у якій можна розраховувати на гуманність», – наголосив Мустафа Джемілєв.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply