Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Зусилля Петра Порошенка відзначено у США

Автор:

|

Лютий 21, 2019

|

Рубрика:

Зусилля Петра Порошенка відзначено у США

Офіційне інтернет-представництво Президента України повідомило у четвер, 21 лютого, що Петро Порошенко під час робочого візиту до Сполучених Штатів отримав відзнаку «Міжнародний державний діяч» Ради з питань світових справ Філадельфії.

Виступаючи на урочистій церемонії вручення, Глава нашої держави нагадав про події, які п’ять років тому змінили долю України, коли народ здобув перемогу над проросійським антидемократичним режимом. Петро Порошенко, який перед тим відвідав панахиду за Героями Небесної Сотні в Українській Православній Церкві Святого Андрія в Нью-Джерсі, зазначив: «Це було дуже зворушливо і я ціную, що українська громада США та наші американські друзі поділяють наше горе і біль, а також надії і прагнення досягти мети, за яку було віддано їхні життя».

Приймаючи нагороду, Президент України сказав: «Глибоко зворушений і для мене велика честь отримати відзнаку «Міжнародний державний діяч» Ради з питань світових справ Філадельфії. Я вважаю це визнанням наших спільних зусиль. Я вважаю це визнанням прогресу, який ми зробили як українська нація. Я вважаю це символом єдності та солідарності з Україною з боку американського народу, Конгресу та Адміністрації».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply