Новини для українців всього свту

Friday, May. 27, 2022

Зустріч президентів України і Литви

Автор:

|

Червень 09, 2017

|

Рубрика:

Зустріч президентів України і Литви

Вона відбулася сьогодні, 9 червня, у Харкові. З цього приводу у місті вжито надзвичайних заходів безпеки. Під час візиту Петра Порошенка і литовського лідера Далі Грібаускайтє за дотриманням порядку пильно стежили 900 правоохоронців, у числі яких курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ та Нацгвардійці.

Глави держав обговорити підготовку до саміту Україна – ЄС, подальшу співпрацю з НАТО в контексті нещодавнього саміту Альянсу, проблематику двосторонніх відносин, а також координацію зусиль для протидії російській агресії.

Зрозуміло, що під час спільного брифінгу не могло обійтися без згадок про прийнятий учора Верховною Радою Закон, де набуття членства в НАТО визнано стратегічним зовнішньополітичним пріоритетом України. Президент Литви повідомила, що на недавній зустрічі керівників країн НАТО обговорювалося питання про відкриті «двері» для України та Грузії. Даля Грібаускайтє також стисло поділилася досвідом вступу Литви до НАТО, зауваживши, що Литві після подачі заявки на членство в НАТО знадобився десяток років для проведення реформ.

У програмі спільних заходів керівників держав значиться також зустріч з українськими військовослужбовцями, які проходили реабілітацію в Литві після отриманих у зоні АТО поранень.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply