Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 2, 2022

Зустріч президентів США і Росії скасовано

Автор:

|

Листопад 29, 2018

|

Рубрика:

Зустріч президентів США і Росії скасовано

Сталося це з ініціативи Дональда Трампа, про що він написав у четвер, 29  листопада, у своїй улюбленій соціальній мережі Twitter. Президент США прийняв це рішення, поміж іншим, і через конфлікт у Керченській протоці.

«З урахуванням того, що Росія не повернула кораблі і моряків Україні, я вирішив, що для всіх зацікавлених сторін буде краще скасувати мою зустріч з президентом Володимиром Путіним в Аргентині. Я з нетерпінням чекаю цієї зустрічі, як тільки ця ситуація буде вирішена», – написав американський лідер.

Зустріч Володимира Путіна з Дональдом Трампом повинна була відбутися на саміті G20 в Аргентині 1 грудня. На неї в графіках президентів було виділено 2 години. У середині липня в Гельсінкі відбулася їх перша офіційна зустріч. У жовтні також стало відомо, що Дональд Трамп запросив Володимира Путіна нанести візит в Білий дім в 2019 році. Інформаційні агенції наголошували, що ця зустріч може викликати у США шквал критики через звинувачення Росії у втручанні в американські вибори в 2016 році.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply