Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Зустріч президентів Росії і США тепер під сумнівом

Автор:

|

Листопад 28, 2018

|

Рубрика:

Зустріч президентів Росії і США тепер під сумнівом

Про це у середу, 28  листопада, повідомляє агенція «Reuters». Президент США Дональд Трамп заявив напередодні, що може скасувати перемовини з російським лідером Володимиром Путіним, які планувалося здійснити під час саміту G20 в Аргентині.

Цей саміт відбудеться в Буенос-Айресі вже цього тижня у п’ятницю і суботу. Як анонсувалося, на зустріч президентів США і Росії виносяться теми безпеки, контролю над озброєннями та ситуації в Україні і на Близькому Сході. Тепер через морський конфлікт Москви і Києва проведення перемовин опинилося під сумнівом.

В інтерв’ю газеті «The Washington Post» Дональд Трамп сказав, що очікує вичерпного звіту від своїх радників про захоплення Росією трьох кораблів Військово-Морських Сил України і їх екіпажів, що й стане визначальним фактором. «Можливо, я з ним не зустрінуся. Можливо, я навіть з ним не зустрінуся… Мені не подобається така агресія. Я взагалі не хочу такої агресії», – заявив Президент США, маючи на увазі Володимира Путіна.

Нагадаємо, що Держдепартамент США у вівторок закликав європейські держави докласти більше зусиль для допомоги Україні у протистоянні з Росією.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply