Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 25, 2021

Зустріч Петра Порошенка з українцями нової формації

Автор:

|

Жовтень 14, 2018

|

Рубрика:

Зустріч Петра Порошенка з українцями нової формації

У неділю, 14  жовтня, у День захисника України, глава держави відвідав Пластовий вишкільний центр та поспілкувався з членами Національної скаутської організації України «Пласт».

Петро Порошенко зазначив, що споруджений на Київщині новісінький Пластовий вишкільний центр – перший, який держава і державна влада збудувала для пластової молоді. Він також висловив сподівання, що це стане прикладом для інших регіонів

Звертаючись до присутніх, Петро Порошенко сказав: «”У Пласті росте новий люд” – так співають пластуни в урочисті хвилини. І це не пусті слова, адже сьогодні ви і є той новий люд, що несе по життю любов до рідної землі, жагу до відкриття нового. За це вам велике спасибі, адже наша українська спільнота нині конче потребує таких як ви, – українців нової формації. І не лише для того, щоб боронити державу. А щоб будувати нову державу – робити реформи».

Відбулася церемонія символічного прийому до Пластприяту Президента України. Петро Порошенко оглянув Пластовий вишкільний центр та місце вшанування героїв-пластунів, які загинули, захищаючи незалежність нашої держави на сході України, а також взяв участь у церемонії запалювання пластової ватри.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply