Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 23, 2021

Зустріч міністрів оборони України і США

Автор:

|

Лютий 03, 2018

|

Рубрика:

Зустріч міністрів оборони України і США

«Радіо Свобода» у суботу, 3 лютого, розповідає про перемовини, що відбулися у Пентагоні між міністром оборони США Джеймсом Меттісом та міністром оборони України Степаном Полтораком.

Значної уваги співрозмовники, як і очікувалося, надали вже близькому у часі постачанню українському війську американських протитанкових ракетних комплексів Javelin. Відповідаючи на запитання про терміни, український міністр зазначив, що рішення про передачу буде прийнято «дуже своєчасно» і назвав це потужним сигналом Україні про те, що вона не залишилася наодинці з Росією.

Своєю чергою Джеймс Меттіс наголосив, що Сполучені Штати продовжать чинити тиск на Росію через її агресію в Україні.

Про те, що США нададуть Україні оборонну зброю для «захисту суверенітету і територіальної цілісності», повідомила торік наприкінці грудня представник Держдепартаменту США Хізер Нойерт. Тоді ж американський телеканал ABC уточнив, що пакет озброєння для України оцінюється в $47 мільйонів і включає в себе 210 ракет і 35 пускових установок. У січні Україна підтвердила, що готова прийняти на озброєння американські протитанкові ракетні комплекси Javelin. Точна дата поставок зброї наразі невідома.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply