Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

Зустріч лідерів Вірменії і Росії

Автор:

|

Травень 14, 2018

|

Рубрика:

Зустріч лідерів Вірменії і Росії

Вона відбулася у понеділок, 14 травня, у місті Сочі. Буквально днями обраний на посаду  Прем’єр-міністра Нікол Пашинян напередодні ввечері прибув сюди для участі у саміті Євразійського економічного союзу (ЄАЕС). Поза його основною програмою відбулася особиста зустріч нового очільника вірменського уряду з Володимиром Путіним.

Президент Росії висловив спотдівання, що при новому уряді Вірменії відносини між Москвою і Єреваном будуть розвиватися не менш динамічно, ніж раніше. Він також наголосив, що Росія розглядає Вірменію як «найближчого партнера і союзника в регіоні».

Нагадаємо, що Нікол Пашинян прийшов до влади на хвилі народних протестів. Під час них Кремль аж надто намагався підкреслити свій нейтралітет у ставленні до подій у Єревані. Коли прес-секретар «Роснафти» Михайло Леонтьєв порівняв зміну влади у Вірменії з подіями в Україні, то його одразу ж різко приструнили. Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков назвав ці висловлювання «невдалими і незграбними» і наголосив, що вони не мають нічого спільного з офіційною позицією Москви. Згодом пан Леонтьєв вибачився за свої слова.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply