Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Зустріч лідерів США і КНДР стала реальністю

Автор:

|

Березень 09, 2018

|

Рубрика:

Зустріч лідерів США і КНДР стала реальністю

Сенсаційне запрошення Кім Чен Ина у ніч на п’ятницю, 9 березня, переказав Дональду Трампу радник президента Південної Кореї Чон Ий Йон, який раніше відвідав Пхеньян і тепер перебуває у Вашингтоні. При цьому ще й вручив відповідного листа.

Отож, керівник Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) Кім Чен Ин запропонував президенту США Дональду Трампу «якомога швидше» провести переговори і з цією метою запросив його відвідати Пхеньян.

За словами Чон Ий Йона, Дональд Трамп прийняв запрошення і готовий провести такі переговори у травні. Кім Чен Ин також погодився тимчасово припинити всі ядерні та ракетні випробування в КНДР і визнав, що планові військові навчання США і Південної Кореї повинні тривати.

Білий дім офіційно підтвердив, що запрошення прийняте, а дата і місце переговорів будуть узгоджені пізніше. Вашингтон «з нетерпінням» чекає відмови Північної Кореї від ядерної програми, але вважає, що всі санкції і максимальний тиск повинні зберігатися, йдеться у повідомленні адміністрації США.

На початку цього тижня радник президента Південної Кореї зустрічався з главою КНДР в Пхеньяні і після цього вилетів до Вашингтона. Чон Ий Йон зазначив, що тиск на КНДР має тривати, аж доки слова Пхеньяна не будуть «підтверджені справою».

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply