Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

Зухвалий вибрик російської «Феміди»

Автор:

|

Липень 23, 2017

|

Рубрика:

Зухвалий вибрик російської «Феміди»

Втім, факт, про який 23 липня повідомляють українські інтернет-портали, належить радше до пропагандистської галузі, ніж до юридичної. А може навіть і до психіатрії. Суд Басманного району Москві постановив… заочно заарештувати прокурора Головної військової прокуратури України Руслана Кравченка та слідчого в особливо важливих справах Генеральної прокуратури України Вадима Приймачка.

За що? Пояснити це не важко, якщо глянути чим вони останнім часом займаються. Руслан Кравченко є керівником групи прокурорів у справі про державну зраду президента-утікача Віктора Януковича, а Вадим Приймачок розслідує кримінальну справу щодо міністра оборони Російської Федерації Сергія Шойгу.

Не позбавлена інтересу й мотивація, з якою звернувся до суду у цій справі Слідчий комітет Росії: «Притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності або незаконне порушення кримінальної справи, поєднане з обвинуваченням особи у скоєнні тяжкого або особливо тяжкого злочину».

Найімовірніше, цей пропагандистський вибрик Кремля належить до того ж нового  напрямку інформаційної війни, що й недавно оголошений проект «держави Малоросія».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply