Новини для українців всього свту

Sunday, Feb. 28, 2021

Зухвальство ворога потребує жорсткої відповіді

Автор:

|

Серпень 15, 2017

|

Рубрика:

Зухвальство ворога потребує жорсткої відповіді

Такий висновок можна зробити з оприлюдненого 15 серпня зведення прес-центру штабу АТО. Обстановка у зоні бойових дій далі загострюється. Минулої доби контрольовані російською владою бандформування 31 раз відкривали вогонь.

Впродовж кількох днів окупанти безперервно обстрілюють українські позиції біля Авдіївки. Наприклад, вчора, вони вели вогонь у напрямку промзони з шостої вечора і до опівнічної пори. При цьому застосовували міномети двох калібрів. Під мінометним обстрілом опинилися укріплення Збройних Сил України і в районі Верхньоторецького. Як наслідок, поранено одразу п’ятьох наших бійців. А загалом учора поранення отримали восьмеро українських військовослужбовців.

Зростання напруженості вимагає адекватного реагування з нашої сторони. Українські підрозділи вже давно не відмовчуються і гасять щільним вогнем у відповідь активність терористів. Але, на відміну від них, не використовують забороненого Мінськими угодами озброєння. Очевидно, надходить час переглянути таку тактику дій. Ворог стає щораз більш зухвалим. Не дарма у зведенні містяться однозначне попередження  –  «у разі систематичного не виконання противником мирних домовленостей, підготовки до наступальних дій, сили АТО спроможні у найкоротші терміни підвести до лінії розмежування важке озброєння та дати ворогу жорстку відповідь».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply