Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Зухвала вимога Віктора Януковича

Автор:

|

Січень 19, 2017

|

Рубрика:

Зухвала вимога Віктора Януковича

0119___04--3

Несподіване інтерв’ю президента-втікача оприлюднено 19 січня на російському сайті «РИА Новости». Той, у кого на руках кров «Небесної сотні», заявив про свій намір вимагати міжнародного розслідування загибелі людей на Майдані Незалежності у лютому 2014 року. Віктор Янукович апелює до того, що українське слідство досі не змогло юридично виразно сказати, хто ж розстрілював людей. Розгляд справи справді з незрозумілих, а часом і підозрілих, причин затримується. Це і дало підстави колишньому президентові перейти із захисту в наступ: «Я звернуся до міжнародних організацій та іноземних держав з вимогою провести міжнародне незалежне розслідування цієї трагедії». Сказано у майбутньому часі. Тобто, наразі таке звернення ще нікому не скероване і невідомо ще у якій формі це буде зроблено. Однак колишній президент нагадує, що саме його звинуватили в організації цих розстрілів, і наголошує: «Але ось минуло три роки, а ГПУ не надала суспільству жодного доказу моєї провини в загибелі людей».

Отут вже й в української спільноти можуть виникнути запитання до Генерального прокурора Юрія Луценка. Очевидно, час упущено, бо Віктор Янукович уже сам промовляє слова звинувачень – «сьогодні вже багато хто розуміє, кому насправді були вигідні розстріли на Майдані і хто за ними стоїть». Більше того, він твердить, що володіє доказами і називає, зокрема, трьох осіб – Олександра Турчинова, Андрія Парубія і Сергія Пашинського.

Безперечно, українські компетентні органи повинні невідкладно відреагувати на таке словесне зухвальство. Тим паче, що очевидною є їх мотивація. Адже інтерв’ю оприлюднене за день до важливої події у справі екс-президента України. 20 січня Печерський районний суд Києва розгляне клопотання Генпрокуратури України про можливість проведення заочного досудового розслідування у справі про державну зраду Віктора Януковича.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply