Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 25, 2022

Зухвала пропозиція Володимира Путіна

Автор:

|

Липень 20, 2018

|

Рубрика:

Зухвала пропозиція Володимира Путіна

Про неї у п’ятницю, 20 липня, пише інтернет-видання «Deutsche Welle» з посиланням на інформаційну компанію Bloomberg. Як твердять неназвані джерела, на закритій частині наради у Міністерстві закордонних справ російський президент повідомив про висловлену під час саміту з Дональдом Трампом у Гельсінкі ідею щодо майбутнього Донбасу. Виявляється, Володимир Путін запропонував провести на його території референдум і винести на нього питання про статус самопроголошених Донецької і Луганської «народних республік» – так званих «ДНР» і «ЛНР». При цьому голосування, на його думку, повинно організовуватися під егідою міжнародної спільноти, щоб місцеві мешканці могли «вільно висловлювати свою точку зору».

Дональд Трамп, начебто, попросив не торкатися цієї теми на спільній прес-конференції і дати йому час на роздуми. Як зазначає далі Bloomberg, Володимир Путін подав свою пропозицію як знак того, що намагається домогтися припинення чотирирічного конфлікту.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков відмовився коментувати цю інформацію і повідомив лише, що на саміті в Гельсінкі «обговорювалися деякі нові ідеї» щодо ситуації на Донбасі, які «будуть опрацьовуватися». У Білому домі взагалі не відповіли на прохання про коментар з цього приводу.

Світлина з саміту у Гельсінкі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply