Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 22, 2022

Зрив домовленостей між венесуельськими військовими і опозицією

Автор:

|

Травень 04, 2019

|

Рубрика:

Зрив домовленостей між венесуельськими військовими і опозицією

Лідери опозиції Венесуели досягли домовленостей з високопоставленими чиновниками країни, однак після зіткнень 30 квітня вони зірвалися. Про це з посиланням на джерела повідомила газета The Wall Street Journal. Зустрічі проходили в Колумбії, Панамі і Домініканській Республіці, і угода, в тому числі з міністром оборони Володимиром Падріні Лопесом, була досягнута на цьому тижні. «Вони зійшлися на одному – Мадуро повинен піти», – стверджують співрозмовники WSJ. Очікувалося, що військові припинять підтримку Мадуро після відповідної постанови суду.

Напередодні про зрив переговорів також писала Washington Post, за даними газети, протягом останніх тижнів «було ясно, що опозиція досягає угоди» з міністром оборони, головою Верховного суду Майклом Марено і начальником президентської охорони Іваном Ернандесом, однак після повстання 30 квітня групи військовослужбовців вони оголосили про вірність Мадуро. Агентство Associated Press навело ще одну можливу причину зриву угоди: влада США у травні 2017 року відмовила у візі Івану Ернандесу, яка була необхідна, щоб відправити його 3-річного сина в Бостон на операцію з пересадки кісткового мозку. Білий дім тоді визнав неможливим допомагати високопоставленому чиновнику корумпованої країни.

Протести в Венесуелі поновилися після того, як Хуан Гуайдо оголосив про «фінальну фазу» зміни влади в країні. Для придушення акцій військові використовували вогнепальну зброю і сльозоточивий газ, постраждали більше 300 людей, ще понад 200 були затримані.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply