Новини для українців всього свту

Saturday, Jul. 24, 2021

Зростає рівень озброєння українського війська

Автор:

|

Грудень 26, 2018

|

Рубрика:

Зростає рівень озброєння українського війська

Про це у середу, 26  грудня, розповідає на своєму сайті Державний концерн «Укроборонпром». Загалом підприємства, що входять до його складу, протягом 2018 року передали українській армії понад дві з половиною тисячі одиниць високоточного озброєння. Це стало можливим завдяки новітнім виробничим лініям.

Як зазначено у повідомленні, одним із ключових підприємств у цій сфері є Державне Київське конструкторське бюро «Луч». Його фахівці розробили та серійно виготовляють високоточні ракетні комплекси «Стугна-П», «Корсар» та «Бар‘єр». Збройним Силам України вже передано сотні цих комплексів з тисячами ракет до них.

Очікується, що невдовзі розпочнеться серійне виробництво ракетного комплексу «Вільха», що суттєво посилить ракетно-артилерійську міць країни. Ця високоточна зброя у травні пройшла завершальні вогневі випробування. Ще одна стратегічно важлива для обороноздатності України розробка – новітня крилата ракета «Нептун».

А фахівці Державної акціонерної холдингової компанії «Артем» здійснили значний  обсяг робіт у виготовленні ще одного виду сучасної зброї – РС-80 «Оскол». Це 80-міліметрові некеровані ракети, які вже успішно пройшли кілька етапів Державних випробувань.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply