Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Зростає підтримка лідера венесуельської опозиції

Автор:

|

Лютий 04, 2019

|

Рубрика:

Зростає підтримка лідера венесуельської опозиції

З різних країн у понеділок, 4 лютого, надійшли повідомлення про те, що голову Національної асамблеї (парламенту) Венесуели Хуана Гуайдо, який оголосив себе тимчасовим виконувачем обов’язків Президента, визнають у такому статусі. Цього дня про це оголосили Німеччина, Іспанія, Велика Британія і ще кілька держав Європейського Союзу.

Зокрема, Прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес заявив в Мадриді, що у зв’язку із закінченням 8-денного ультиматуму, пред’явленого Євросоюзом наразі чинному Президенту Венесуели Ніколасу Мадуро, Іспанія офіційно визнає Хуана Гуайдо тимчасовим главою держави і закликає його швидко організувати нові вибори. Британський міністр закордонних справ Джеремі Ханс теж наголосив у мережі «Twitter», що не виконано вимоги про призначення нових виборів у Венесуелі у восьмиденний строк.

Як відомо, Ніколас Мадуро раніше відхилив ультиматум Брюсселя про нові вибори. Офіційний Каракас вважає неприйнятним втручання кого б то не було у внутрішні справи країни, заявив Ніколас Мадуро в інтерв’ю іспанському телеканалу «La Sexta».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply