Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 20, 2021

Зростає інвестиційна привабливість України

Автор:

|

Лютий 01, 2019

|

Рубрика:

Зростає інвестиційна привабливість України

Коментар на цю тему вміщено у п’ятницю, 1 лютого, на сайті агенції «Укрінформ». Своїми думками за результатами зустрічі у Вашингтоні представників американських і українських ділових кіл поділився президент Американсько-Української Ділової Ради (USUBC) Морган Вільямс.

На його думку середовище для ведення бізнесу в Україні впродовж останніх п’яти років істотно поліпшилося. І зараз американські ділові люди бачать набагато кращі перспективи в Україні. «Вони кажуть, що вже відбулося стільки змін, що ми можемо просуватися вперед», – наголосив Морган Вільямс. За його словами, Україна зробила багато кроків вперед і рівень довіри до неї у міжнародного бізнесу суттєво зріс. Відтак 2019-й має набагато більший потенціал.

На запитання про те, що Україна має ще зробити, аби бути більш привабливою для інвесторів, президент USUBC порадив звернути увагу, насамперед, на агропромисловий сектор як найбільш перспективний для іноземних вкладень. Зокрема, американські інвестори зацікавлені, щоб в Україні був створений приватний ринок землі. Тоді вони зможуть вкладати набагато більше інвестицій в агробізнес. У числі найбільш перспективних галузей для іноземних інвестицій названо також туристичну індустрію та інформаційні технології.

Світлина: Морган Вільямс.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply