Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Зразковий єврооптимізм Петра Порошенка

Автор:

|

Березень 17, 2018

|

Рубрика:

Зразковий єврооптимізм Петра Порошенка

Його чинний Президент України продемонстрував у інтерв’ю німецькій медіагрупі Funke, що оприлюднене у суботу, 17 березня. Глава держави висловив переконання, що членство України у Європейському Союзі (ЄС) є питанням кількох років.

Перо Порошенко, зокрема, заявив: «У Німеччині це може бути непопулярним, але я абсолютно впевнений, що Україна буде прийнята в Європейський Союз. І це буде питання років, а не десятиліть. Навряд чи якась інша країна виявляє більше ентузіазму по відношенню до Європи, ніж Україна».

Президент країни також наголосив, що встановить курс на вступ України до НАТО, а потім й у ЄС. На його думку, у проведенні реформ Україна останні 3 роки домоглася більшого прогресу, ніж за попередні 25 років.

Це ж стосується і боротьби з корупцією, у чому Україна відповідатиме критеріям приєднання. І Петро Порошенко відзначив свою заслугу у створенні «цілком незалежної антикорупційної інфраструктури» в країні й пишається цим. Коли інтерв’юери зауважили, що у рейтингу Transparency International Україна перебуває на 130 місці серед 180 країн, Президент України сказав, що за участь у корупційних справах у державі заарештовують і міністрів. При цьому додав, що «сам створив спеціальний антикорупційний трибунал, якого немає у більшості європейських країн».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply