Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 14, 2021

Зовнішня розвідка України наразі без голови

Автор:

|

Квітень 29, 2016

|

Рубрика:

Зовнішня розвідка України наразі без голови

MICT_n__16-04-28__04_Гвоздь

На сайті Президента України з’явився указ про звільнення Віктора Гвоздя з посади голови Служби зовнішньої розвідки України. Безперечно, Петрові Порошенку видніше. Однак рішення несподіване. Нема інформації про мотиви звільнення і навіть традиційного в подібних випадках «у зв’язку з переведенням на іншу роботу».

Служба зовнішньої розвідки (СЗР) створена в 2004 на базі Департаменту розвідки і розвідпідрозділів регіональних органів Служби безпеки України. Здійснює розвідувальну діяльність у політичній, економічній, військово-технічній, науково-технічній, інформаційній та екологічній сферах. Офіс розташовано у затишному куточку на околиці Києва.

Генерал-лейтенант Віктор Гвоздь народився 1959 року в Тернопільській області. Кадровий розвідник. Керував відділом військово-технічного співробітництва Секретаріату Президента Віктора Ющенка. У 2008 році призначений начальником Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Звільнений з посади у 2010 році. А після перемоги Революції гідності 27 лютого 2014 року очолив Службу зовнішньої розвідки України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply