Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 19, 2021

Зоозахисники Одещини не дають вбивати овець

Автор:

|

Жовтень 27, 2018

|

Рубрика:

Зоозахисники Одещини не дають вбивати овець

Йдеться про інцидент у порту міста Чорноморська. У суботу, 27  жовтня, інтернет-газета «Українська правда» повідомляє, що активісти заблокували фуру з трьома сотнями тварин. Цих овець у жахливих умовах утримували закритими й врешті вирішили вивезти на утилізацію.

Не важко було передбачити, що зоозахисників таке рішення не влаштує. І як тільки фура рушила з порту, їй заступили дорогу небайдужі. На facebook-сторінці «UAnimals» з проханням про репост з’явилося повідомлення, де сказано: «Активісти не дають вивезти тварин на вбивство і намагаються хоч мінімально напоїти тварин водою. Просимо одеситів підтягуватися на місце події і не дати знищити тварин».

Нагадаємо, що овечок ще 3 жовтня відправили у Туреччину, проте звідти їх з невідомих причин повернули в Україну. Відтоді тварини перебували у трирівневому плечовому причіпі без їжі й води та поступово гинули. Трупи залишалися на місці й розкладалися. Як повідомили ЗМІ, місцева служба ветконтролю наполягала, що живий вантаж не можна допустити на митну територію України, бо він побував на уТуреччині, де реєструються особливо небезпечні хвороби тварин. Після того, як в ситуацію втрутилася громадськість, овець було вирішено «утилізувати». Як розгортатимуться події після протесту активістів, нараз невідомо.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply