Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Знищено ворожу снайперську пару

Автор:

|

Лютий 26, 2019

|

Рубрика:

Знищено ворожу снайперську пару

Про цей бойовий епізод у вівторок, 26 лютого, повідомляє прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС). А виявили та знищили снайперську пару російсько-окупаційних військ бійці батальйону тактичної групи Національної гвардії України.

За ворожим снайпером і його помічником спостереження наші вели два дні. І лише коли були цілковито впевнені, що не схиблять, успішно відпрацювали завдання з контрснайперської боротьби.

А з оприлюдненого того ж дня зведення прес-центру ООС дізнаємося, що минулої доби російсько-терористичні війська сім разів порушили режим припинення вогню. У тому числі тричі застосували заборонене Мінськими угодами озброєння – артилерію калібру 122 міліметри та 120-міліметрові міномети. Загалом окупанти випустили 85 снарядів та мін.

Бойові дії відбулися у районах таких населених пунктів: Лебединське, Водяне, Новгородське, Луганське, Новотошківське, Вільній, Новоолександрівка. Один військовослужбовець Об’єднаних сил загинув, ще один отримав поранення.

На кожен ворожий обстріл українські підрозділи відкривали вогонь у відповідь. За даними розвідки, вчора убито двох окупантів та ще трьох поранено.

Вночі поточної доби ворожих обстрілів не зафіксовано.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply