Новини для українців всього свту

Friday, May. 7, 2021

Знову обстріляно житлові будинки Авдіївки

Автор:

|

Квітень 30, 2017

|

Рубрика:

Знову обстріляно житлові будинки Авдіївки

Про це повідомив 30 квітня прес-центр штабу АТО. Вчора ввечері на оселі мирних громадян упало кілька 120-міліметрових мін. У приватних будинках пошкоджена покрівля, вибиті вікна, зруйновано паркан, посічені осколками стіни та брама, перебито лінію електропередач. На щастя, мешканці не постраждали.

А зведення прес-центру штабу АТО за минулу добу, оприлюдене 30 квітня, інформує про 54 ворожих обстріли. Це менше, ніж попереднього дня, однак ситуація й надалі відзначається високою напруженістю. На усіх трьох напрямках бойових дій російсько-окупаційні війська вдавалися до мінометів двох калібрів. Окрім того, на Приморському напрямку бандформування гатили з озброєнння панцерної техніки, а на Луганському до мінометного вогню додавали ще й обстрілим з гармат калібру 122 міліметри. Таке зафіксовано поблизу населених пунктів Новотошківське і Кримське.

В окремих випадках командири українських підрозділів наказували відкривати вогню у відповідь. Є і скорботна звістка. Загинуло двоє наших воїнів. Окрім того, четверо отримали поранення.

Світлина: таких будинків у багатостраждальній Авдіївці стає щораз більше.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply