Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Знайшли «Гвоздики» поміж снігу…

Автор:

|

Січень 17, 2017

|

Рубрика:

Знайшли «Гвоздики» поміж снігу…

0117___01--1

Зведення прес-центру штабу АВТО, оприлюднене 17 січня, повідомляє про 41 обстріл українських позицій протягом минулої доби. Загалом можна говорити про несподіване зниження активності окупаційних військ. Помітно зменшилося й використання важкого озброєння. Лише на Маріупольському напрямку поблизу Павлополя озивалися 82-міліметрові міномети ворога. На інших ділянках фронту, де зафіксовано порушення режиму тиші, терористи відкривали вогонь лише з гранатометів та стрілецької зброї. Однак один наш боєць таки зазнав поранення.

Причини у зміні тактики загарбників наразі невідомі. Хоча не виключено, що однією з них стали постійні непорозуміння у самих російських військах. Головне управління розвідки Міністерства оборони України на своїй facebook-сторінці пише, що станом на 17 січня у 6 окремому мотострілецькому полку (Кадіївка) 2 армійського корпусу росіян зафіксовано до 80 військовослужбовців, що самовільно залишили підрозділи. А насправді дезертирів ще більше. Аби приховати реальну картину, самовільників у полковій звітності часто позначають як відпускників або звільнених зі служби. А напередодні у 1 мотострілецькому батальйоні 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти сталася чергова сутичка між військовослужбовцями збройних сил Росії та контрактниками, навербованими з місцевого населення. Виникла стрілянина, внаслідок якої трьох убито, дев’ятьох поранено.

І нарешті повідомлення від спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Міжнародні спостерігачі зафіксувала три заборонених самохідні гаубиці «Гвоздика», приховувані терористами (в порушення відповідних ліній відведення!) поблизу Яснуватої. А це майже на лінії розмежування.

На світлині: модернізована САУ 2С1 «Гвоздика».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply