Новини для українців всього свту

Friday, May. 27, 2022

Знай наших!

Автор:

|

Квітень 15, 2018

|

Рубрика:

Знай наших!

У неділю, 15 квітня, Президент України Петро Порошенко написав у мережі Twitter: «За останні чотири роки нам вдалося не просто відродити армію, а й перетворити ЗСУ (Збройні Сили України – ред.) на одну з найбільш ефективних армій у Європі».

Черговим підтвердженням цього глава держави назвав участь наших десантників у курсі з контр-штурмових дій S.W.A.T. у Польщі, де наші військові показали найкращі результати.

Як стало відомо з інших джерел, впродовж тижня троє військовослужбовців Збройних Сил України проходили курс контр-штурмових дій для маленьких груп S.W.A.T. (Special Weapons And Tactics). Він відбувся неподалік польського міста Познані. Участь брали військовослужбовці Збройних Сил України, Великої Британії та Ліванської Республіки. Найкращий результат показали українські військові, учасники бойових дій на Сході країни.

Для довідки: S.W.A.T. – підрозділи в американських правоохоронних органах, які використовують легке озброєння армійського типу та спеціальні тактики в операціях з високим ризиком, де потрібні здібності та навички, що виходять за межі можливостей звичайних поліцейських.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply