Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

Зміцнити фундамент української державності

Автор:

|

Лютий 09, 2018

|

Рубрика:

Зміцнити фундамент української державності

У п’ятницю, 9 лютого, українські інтернет-видання оприлюднили листа Президентів України минулих років – Леоніда Кравчука, Леоніда Кучми і Віктора Ющенка – до нинішнього глави держави Петра Порошенка із закликом зробити 2018 рік Роком затвердження державної мови в Україні.

Підписанти відзначили, що оголошення 2017-го роком англійської мови в Україні принесло вагомі результати. Однак в умовах гібридної агресії проти нашої Вітчизни, загрози порушення її територіальної цілісності надзвичайно важливим об’єднавчим фактором у протидії цьому є утвердження державної мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.

«Звертаємося до вас із проханням підтримати ініціативу щодо оголошення 2018 року Роком утвердження державної мови. Із непохитною твердістю стверджуємо, що цей крок зміцнить фундамент української державності у такий буремний час нашої історії, сприятиме консолідації суспільства та покаже нашим закордонним партнерам нашу твердість та впевненість у власних ідеалах», – наголошують автори листа.

Ініціативу проголошення Року утвердження державної мови підтримали Світовий Конгрес Українців і Група «Першого грудня».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply