Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Зміни у міграційній політиці Німеччини 

Автор:

|

Жовтень 02, 2018

|

Рубрика:

Зміни у міграційній політиці Німеччини 

У ніч на вівторок, 2 жовтня, лідери партій «великої коаліції» досягли згоди щодо концептуальних засад майбутнього закону про трудову міграцію з країн, які не входять до Євросоюзу. Зокрема, йшлося і про тих людей, які в Німеччині отримали відмову в наданні статусу біженця, однак добре інтегрувалися і знайшли собі місце на місцевому ринку праці.

Влада ФРН продовжать дотримуватися принципу поділу між трудовою міграцією та політичним притулком, йдеться в семисторінковому документі, в якому викладено основні пункти досягнутого компромісу. Однак уряд має намір розробити ясні критерії для добре інтегрованих мігрантів, які отримали відстрочку від депортації.

Зокрема, планується запровадити комплекс заходів, які зроблять Німеччину привабливішою для кваліфікованих кадрів з-за кордону. Закон повинен регулювати і впорядковувати їх приплив у країну. При цьому процес визнання дипломів повинен протікати швидше, крім того, працівникам слід полегшити доступ до курсів німецької мови ще у них на батьківщині. Наголошено, що слід сприяти залученню фахівців не лише з Євросоюзу, а й з третіх країн.

Світлина DPA: прохачі притулку у Німеччині заповнюють документи у міграційній службі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply