Новини для українців всього свту

Thursday, May. 6, 2021

Злочин далі без кари

Автор:

|

Вересень 18, 2017

|

Рубрика:

Злочин далі без кари

Суд міста Чорноморська Одеської області у понеділок, 18 вересня, визнав невинними обвинувачених у масових заворушеннях 2 травня 2014 року на Грецькій площі в Одесі. Виправдані всі 19 осіб, що проходили по цьому епізоду. Надані докази їх участі організації масових заворушень, які спричинили загибель і травми людей, визнано неспроможними, саме слідство у справі неякісно проведеним. Суд вказав на низку хиб. Зокрема, під час розслідування опитаний лише один правоохоронець з тих, що були присутні на Грецькій площі. З переліку доказів у справі вилучено ті, що здобуті з порушенням норм кримінально-процесуального кодексу.

Нагадаємо, що 2 травня 2014 року в Одесі почалися зіткнення між активістами Євромайдану і «антимайдану», під час яких загинули 48 осіб і понад 200 були поранені. Більшість з них стали жертвами пожежі в Будинку профспілок, слідство у справі про яку ще не завершено.

Активісти, незадоволені сьогоднішнім виправдувальним вироком, взялися штурмувати будівлю суду в Чорноморську. Вони намагалися не допустити звільнення фігурантів. Відбулися сутички з правоохоронцями, при цьому обидві сторони застосовували сльозогінний газ 

Світлина: сутички біля приміщення суду.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply