Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Зірвано російську кібератаку проти України

Автор:

|

Травень 24, 2018

|

Рубрика:

Зірвано російську кібератаку проти України

У четвер, 24 травня, інтернет-видання «Тиждень» з посиланням на агенцію Reuters повідомляє, що у США федеральний суд Пенсильванії дозволив ФБР вилучити домен в Інтернеті, який використовувала російська група хакерів, відома як Sofacy, щоб контролювати заражені пристрої.

«Ця операція є першим кроком для знищення бот-мережі, яка надає хакерам Sofacy безліч можливостей, що можуть використовуватися для різних шкідливих цілей, включаючи збір розвідувальних даних, крадіжку цінної інформації, деструктивної або підривної атаки, а також заплутування слідів такої діяльності і звинувачення в ній інших», – сказано у заяві помічника генерального прокурора з національної безпеки Джона Демерса.

Як повідомляється, найбільше заражених вірусом VPNFilter пристроїв знаходиться в Україні, що дозволяє зробити висновок, що Росія планувала на неї атаку, але її вдалося зірвати.

Нагадаємо, що напередодні Служба безпеки України (СБУ) оголосила, що Росія готує великомасштабну кібератаку перед фіналом Ліги чемпіонів, який відбудеться у Києві в суботу, 26 травня.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply