Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

Життя в Ічнянському районі налагоджується

Автор:

|

Жовтень 15, 2018

|

Рубрика:

Життя в Ічнянському районі налагоджується

Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у понеділок, 15  жовтня, оприлюднила чергове зведення про подолання наслідків детонації боєприпасів та пожежі на 6-му Арсеналі, що розташований на Чернігівщині.

Напередодні здійснено авіаційну розвідку технічної території складів. З літаків та вертольота продовжували скидати воду.  Залучено пожежний потяг. Двічі доводилося гасити займання настилу в лісі окремими осередками. Вилучено 285 вибухонебезпечних предметів. Обстежено 8 дошкільних закладів, 8 шкіл, 16 кілометрів лінії газопроводу. Здійснюються профілактичні заходи – встановлення попереджувальних знаків з мінної небезпеки, розповсюдження листівок щодо дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Об’єкти життєзабезпечення Ічнянського району  (електропостачання, стаціонарний телефонний зв’язок, водоканалізаційна мережа) вже працюють у штатному режимі. Залишаються відключеними від газопостачання 3 тис. 015 абонентів у чотирьох населених пунктах. Це районний центр Ічня та три села.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply