Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Жовта хмара над полем

Автор:

|

Серпень 07, 2018

|

Рубрика:

Жовта хмара над полем

На Дніпропетровщині у вівторок, 7 серпня, неподалік села Іванівна з автомобільної цистерни вилилося кілька тонн азотної кислоти. Як наслідок, виникла хмара яскраво-жовтого кольору. Сталося це на трасі Дніпро-Кобеляки-Решетилівка за межами населеного пункту.

Автоцистерна місткістю 35 тонн перевозила 24 тонни кислоти. З невстановлених наразі причин почав протікати перший відсік цистерни, де знаходилася рівно четверта частина транспортованого небезпечного вантажу. Водій автомобіля почав терміново перекачувати кислоту з пошкодженого відсіку в порожній резервний. Тому поки що неможливо точно визначити, скільки ж кислоти витекло. Орієнтовно – від трьох до чотирьох тонн. А розлилася вона на площі 40-45 квадратних метрів.

Про серйозність аварії свідчить хоча б те, що роботи з нейтралізації кислоти, що витекла з цистерни, очолив  начальник Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області полковник Андрій Кульбач. На місці працюють 35 фахівців та 7 одиниць техніки. Випари азотної кислоти дуже шкідливі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply