Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Жорсткі дії паризької поліції

Автор:

|

Листопад 24, 2018

|

Рубрика:

Жорсткі дії паризької поліції

Активісти руху «Жовті жилети», у суботу, 24  листопада, зробили невдалу спробу проникнути в закриту зону навколо Єлисейського палацу. Їм перешкодили правоохоронці, застосувавши проти демонстрантів сльозогінний газ і водомети.

За інформацією поліції, такі жорсткі дії пов’язані з «присутністю правих екстремістів». Деякі протестувальники розбирали дорожнє покриття і зводили барикади. У Парижі були затримані вісімнадцять учасників протестів.

Нагадаємо, що «Жовті жилети» протестують проти запланованого на 1 січня 2019 року підвищення податків на дизельне паливо і бензин. Акції почалися у Франції тиждень тому. Відтоді загинули двоє людей. Сталася й низка інших інцидентів, в яких були постраждалі. Загалом поранено близько 530 осіб, 17 з них важко, повідомляє агенція AFP.

Як очікується, 27 листопада Президент Франції Еммануель Макрон представить «соціальний пакт», в якому йтиметься про «справедливе і демократичне» підвищення податків на дизельне паливо.

Станом на суботу, порядок в Парижі охороняють близько 3 тисяч поліцейських. Вранці поліція оточила зону, що включає площу Згоди, будівлю Національних зборів і частину Єлисейських полів. «У цій зоні не можуть проводитися демонстрації, зібрання, ходи, пов’язані з “Жовтими жилетами”», – заявив начальник паризької поліції Мішель Дельпюш.

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply