Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

Жорстка заява Віри Савченко

Автор:

|

Грудень 10, 2018

|

Рубрика:

Жорстка заява Віри Савченко

Сестра звинуваченої у державній зраді народної депутатки у понеділок, 10  грудня, написала на своїй facebook-сторінці: «Щойно була в Надії на побаченні. П’ятий день СУХОГО ГОЛОДУ!!! Вона виглядає дуже погано. Я не бачила її такою ніколи». Далі у тексті сказано, що у Надії Савченко через сухе голодування обличчя набуло неживого кольору, згусла кров і почорніли руки.

Віра Савченко зазначила, що раніше не вдавалася до образливих висловів на адресу влади. Однак одразу по тому зазначила: «Але зараз я знімаю це табу. Будьте ви прокляті!» Далі йде перелік тих, кому це адресовано. У тому числі названо відомих політиків. Дісталося і засобам масової інформації, які звинувачено у продажності. Врешті дано таке узагальнення: «Всі ви, хто спочатку піарився на Надії не рятуючи її, а зараз в кращому випадку мовчите».

Нагадаємо, що Надію Савченко затримали 22 березня у Верховній Ради після того, як парламент зняв із неї недоторканність. Відтоді вона перебуває під вартою у слідчому ізоляторі (СІЗО). 5 грудня оголосила сухе голодування.

Світлина: Віра Савченко.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply