Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 31, 2023

Жорстка заява лідера Північної Кореї

Автор:

|

Січень 01, 2019

|

Рубрика:

Жорстка заява лідера Північної Кореї

У своєму новорічному зверненні у вівторок, 1 січня, Голова Державної ради Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) пригрозив відмовою від курсу на зближення із США. Такий крок можливий, якщо Сполучені Штати продовжать, як зазначив північнокорейський очільник, «порушувати свої обіцянки і недооцінювати терпіння нашого народу».

Лідер КНДР дорікнув американському політичному керівництву за висунення «в односторонньому порядку» певних вимог і продовження політики «санкцій і тиску». Водночас він наголосив, що готовий зустрітися з Президентом США Дональдом Трампом у будь-який час, щоб досягти результату, що його «міжнародне співтовариство вітає». Втім, пролунали й миролюбні слова. На думку Кім Чен Ина, двом державам необхідно «вибудувати довгостроковий та стабільний мирний режим і рухатися до повної денуклеаризації Корейського півострова».

Про повне ядерне роззброєння лідер КНДР домовився з президентом Південної Кореї Мун Чже Іном під час зустрічі на вищому рівні 27 квітня 2018 року. У червні того ж року майбутнє північнокорейської ядерної програми стало однією з тем саміту Дональда Трапмпа і Кім Чен Ина у Сінгапурі. Тоді сторони підписали спільний документ, який зобов’язує Північну Корею до повної денуклеаризації Корейського півострова.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply