Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

Жіночий протест всесвітнього масштабу

Автор:

|

Січень 21, 2017

|

Рубрика:

Жіночий протест всесвітнього масштабу

0121___05--1__GG

Десятки тисяч людей вийшли 21 січня у ​​Вашингтоні на «Марш жінок». Ця хода в столиці США стала кульмінацією міжнародної кампанії протесту, назначеної на перший день після інавгурації президента Дональда Трампа.

Такого кшталту акції проходять у сотнях міст. Із загального переліку засоби масової інформації особливо виділяють Барселону, Лондон, Париж і Сідней. А загалом на цю суботу по всьому світу було заплановано до семи сотень «жіночих маршів». Організатори, а це перш за все активісти лівих партій, феміністських і «зелених» рухів, хочуть привернути увагу до проблеми прав жінок, які, на їхню думку, перебувають під загрозою у зв’язку з приходом до влади Дональда Трампа. Учасники маршів також виступають за расову рівність, доступну охорону здоров’я і право на аборти. У Лондоні протестувальники крокували від американського посольства на Гросвенор-сквер до Трафальгарської площі. Вони несли плакати з гаслами, а також банери зі зневажливими висловлюваннями на адресу нового президента США.

Дональд Трамп викликав обурення ліберально налаштованих американців під час передвиборної кампанії, зневажливо висловлюючись про жінок, мексиканців і мусульман, а також стривожив багатьох за кордоном, пообіцявши, що буде керуватися принципом «Америка перш за все».

Світлини REUTERS.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply