Новини для українців всього свту

Sunday, May. 9, 2021

Жест Дональда Трампа щодо філіппінського лідера

Автор:

|

Квітень 30, 2017

|

Рубрика:

Жест Дональда Трампа щодо філіппінського лідера

Як повідомляє сайт «Deutsche Welle», у неділю, 30 квітня, відбулася телефонна розмова господаря Білого дому з президентом Філіппін Родріго Дутерте, якого звинувачують в масових вбивствах під час розгорнутої у країні масової антинаркотичної кампанії. У ній філіппінська поліція лише за офіційними даними вбила понад 2,7 тисячі осіб.

Під час цієї бесіди Дональд Трамп запросив співрозмовника до Вашингтона обговорити двосторонні відносини. Представник Родріго Дутерте підтвердив запрошення, проте не уточнив, коли відбудеться візит. Хоча відомо, що обидва президенти мають нагоду зустрітися у листопаді на Східноазіатському саміті. А прес-реліз американської сторони інформує, що обговорено питання регіональної безпеки, загрозу з боку Північної Кореї,  боротьбу з наркотиками, а також нагодошує на «дружній» атмосфері телефонних перемовин.

Нагадаємо, що у Родріго Дутерте, і чималою мірою з його вини, складали дуже напружені й навіть конфліктні відносили з попереднім американським президентом. Той критикував жорсткі методи антинаркотичної кампанії, розгорнутої на Філіпінах. На що тамтешній глава держави назвав Барака Обаму «сучим сином» і побажав йому «горіти у пеклі».

А от про Дональда Трампа філіппінський лідер висловлюється схвально і навіть захоплено. На одній з прес-конференцій він назвав нового президента США реалістом та прагматиком і сказав: «Подивіться на його інавгураційну промову. Він зупинить наркотрафік. Ми нічим не відрізняємося».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply