Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 26, 2021

Жертовність і героїзм крилатої піхоти

Автор:

|

Серпень 02, 2017

|

Рубрика:

Жертовність і героїзм крилатої піхоти

2 серпня в Україні відзначають День Високомобільних десантних військ (ВДВ). А нині він ще й збігся з ювілеєм – рівно 25 років тому у Збройних Силах України був створений цей рід військ.

«Знаю, що для кожного із вас девіз «Ніхто крім нас!» став життєвим кредом і принципом за будь-яких обставин бути там, де найскладніше – на передньому рубежі захисту національних інтересів Держави, Українського народу, миру та злагоди на рідній землі», – сказано у привітанні керівника Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

Цього ж дня начальник Генерального штабу – головнокомандувач Збройних сил України Віктор Муженко на врочистостях з нагоди професійного свята крилатої піхоти наголосив, що «з початком російської агресії Високомобільні десантні війська виявились одними з найбільш боєздатних компонентів Збройних сил України». Він також нагадав, що захищаючи Батьківщину від окупантів, загинули 467 десантників.

На день ВДВ в одному з підрозділів Високомобільних десантних військ у прифронтовій зоні виступили співаки Анжеліка Рудницька, Борис Севастьянов та гурт «Жадан і собаки».

Тим часом оприлюднене 2 серпня зведення прес-центру штабу АТО інформує, що минулої доби ситуація у зоні бойових дій відчутно загострилась. Контрольовані російською владою бандформування 34 рази відкривали вогонь по українських позиціях. При цьому 10 разів гатили з мінометів і 5 разів з озброєння бойових машин піхоти (БМП). Є і скорботна звістка – загинув один український військовослужбовець.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply